wtorek, 23 kwietnia 2019 r.    Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha | Forum | Multimedia | Poczta |
LOGO

Artykuł biuletynu nr: 3 (Grudzień)

Patrioci zadają pytanie
Pozycja Platformy Obywatelskiej rośnie z każdym tygodniem. Polacy przyzwyczaili się do dziwactw rodzimej sceny politycznej, toteż nie dziwią się nienaturalnym dysproporcjom, co najwyżej kręcą z niedowierzaniem głowami. Kondycja partii rządzącej w kraju dotkniętym permanentnym kryzysem w dużej mierze zależna
jest od kondycji opozycji. PO opozycji nie ma.

Od czasu, kiedy braciom Kaczyńskim przyszedł do głowy pomysł zerwania koalicji PiS-LPR-Samoobrona, otworzyła się dla Platformy Obywatelskiej droga do nieograniczonych rządów Polską. Po roku od wyborów, te „dzieci Balcerowicza” osiągają w sondażach poparcie większe niż 50 proc.
Patrioci zadają pytanie: dlaczego liderzy Prawa i Sprawiedliwości zerwali tę jedyną narodową koalicję, która zmieniała Polskę na lepsze? Wielu Patriotów mówi, że jest to pytanie retoryczne, bo nikt nie dostanie na nie odpowiedzi, ponieważ jej rzeczywiste źródła ukryte są głęboko, ale myślę że warto je postawić publicznie, aby pozostało dla potomnych.

Poza oddaniem władzy Platformie, PiS PRZEGRYWA WSZYSTKO, co mogłoby być wygrane dla Polski. Przez niesłychaną decyzję Prawa i Sprawiedliwości doszło do: ukończenia negocjacji, PODPISANIA traktatu lizbońskiego i jego  RATYFIKACJI przez Sejm, a przez to otwarcie drogi dla wprowadzenia obcej waluty „euro” i likwidacii złotówki, poparcia przez rząd polski aneksji Kosowa, rzeczywistej likwidacji polskich stoczni, zgody na ograniczenie emisji dwutlenku węgla co zniszczy przemysł ciężki na Śląsku, ruiny polskiej szkoły przez likwidację programów: „Zero tolerancji dla przemocy w szkole” i „Tani podręcznik” oraz
obowiązku szkolnego dla sześciolatków, przystąpienia przez rząd do legalizacji sprzecznych z nauką Kościoła zapłodnień in vitro, eutanazji i równouprawnienia par homoseksualnych, ruiny systemu emerytalnego i likwidacji emerytur pomostowych, prywatyzacji służby zdrowia, eskalacji wojny w Afganistanie... I nie są to wszystkie straty w wyniku oddania władzy PO.

To tylko część spraw wpływających na degradację Narodu i Państwa Polskiego. Winę za to ponoszą liderzy Prawa Sprawiedliwości. Koalicja PiS-LPR-Samoobrona rozpoczęła zmiany w Polsce. Zostały one brutalnie przerwane zerwaniem tej koalicji.
Byliśmy świadkami sytuacji bez precedensu, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości WIWATOWALI NA STOJĄCO, kiedy przy ich udziale większość PiS-PO-SLD-PSL doprowadziła do rozwiązania parlamentu, wcześniejszych wyborów i oddania władzy libertynom z PO.

Patrioci zadają pytanie: dlaczego liderzy Prawa i Sprawiedliwości zerwali tę jedyną po upadku komunizmu narodową koalicję, która zmieniała Polskę na lepsze? Patrioci zadają pytanie: KIM JESTEŚ PiS-ie?

    Jarosław Kaczyński płaci właśnie chyba najbardziej słony rachunek za oddanie władzy Platformie Obywatelskiej. Prawo i Sprawiedliwość nie potrafi być opozycją. W rok   po przegranych wyborach mści się brak zastanowienia w chwili głosowania nad skróceniem V kadencji Sejmu. Zamiast szturmować słabo opatrzoną na zimę Festung Tusk i wytykać nieudolne rządy PO, prezes Kaczyński musi rozpaczliwie osłaniać się przed ciosami Palikota i niedawnej gwiazdy PiS, Nelli Rokity.

    Janusz Palikot walczy wręcz, łamie wszelkie zasady i bezczelnie patrzy w oczy padającemu raz po raz na deski przeciwnikowi. Obowiązują zasady „nie ma zmiłuj”. Jest brutalny, ale ma poparcie kolegów. Chwyta się każdej okazji i każdego sposobu - gryzie, kopie, pluje w oczy, ubliża. Palikot jest groźny, jak żydowska „krav maga”.
   
    W tym czasie posłowie Prawa i Sprawiedliwości przypominają widzów na galerii, którzy kupili bilety od koników i z zaciekawieniem czekają na krew. Milczą, kiedy ich zawodnik nie potrafi sprostać przeciwnikowi, ani nawet go dosięgnąć. Palikot stoi mocno na nogach i można powiedzieć, że z każdą rundą czuje się w
tych zawodach pewniej. Prezydentowi zarzucał alkoholizm i problemy ze zdrowiem, minister Gęsicką oskarżał o polityczną prostytucję, a teraz zabrał się za Jarosława Kaczyńskiego -że niby homoseksualista. W jego narożniku stoi z ręcznikiem Nelli Rokita - upadły anioł Tuska, gwiazda która miała oślepić Platformę Obywatelską, a pojawiła się w oczach liderów PiS.

    O tym, że polityka w Polsce chamieje - wiedzą wszyscy, że napada na siebie polityczna rodzina, której liderzy jeszcze niedawno mieli tworzyc braterski PO-PiS - chyba nie dziwi się już nikt. Tacy ludzie zostali wybrani do reprezentacji Narodu.
Jedni nie chcieli rządzić Polską i na stojąco bili brawo jak Sejm odbierał im władzę, drudzy podnieśli tę władzę z bruku, ale nie potrafią nawet zachować się przy stole.

    Historia pośle ich kiedyś tam, gdzie ich miejsce. Dzisiaj można powiedzieć Jarosławowi Kaczyńskiemu: cierp ciało, coś chciało.


(2008-12-01) LPR


... Biuletyny ...

Ilość wyświetleń: 469791
Osób online: 1


LPR Pomorska Wszechnica Narodowa Komitet Obrony Polskiej Gospodarki Morskiej

Nr konta LPR:
Biuro Krajowe:
ul Żurawia 32/34, Warszawa
35 1160 2202 0000 0002 6319 0565


Aspekt Polski

Młodzież Wszechpolska

 

   Copyright © 2009 by MG & Maniuś
Pomorskie